Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig'de 5. hafta, TFF 1. Lig'de 6. hafta, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 3. hafta maçları oynanacak.

Spor 17 Eylül 2021
Futbolda haftanın programı

Süper Lig'de 5. hafta bugün oynanacak 2 maçla başlayacak.

TFF 1. Lig'de ise 6. haftanın ilk gününde yarın 2 karşılaşma yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig:
Bugün:

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya)

20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)

19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana)

19 Eylül Pazar:

13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak)

16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom)

19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay)

TFF 1. Lig
Yarın:

16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp)

19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar)

19 Eylül Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa)

16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana)

19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu)

20 Eylül Pazartesi:

17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk)

20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman)

TFF 2. Lig
Beyaz Grup:

19 Eylül Pazar:

15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe)

15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal)

16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli)

17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır)

19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca)

Kırmızı Grup:

Yarın:

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe)

16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)

19 Eylül Pazar:

15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk)

15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk)

16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe)

16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe)

19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı)

19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir)

TFF 3. Lig
1. Grup:

Yarın:

16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz)

19 Eylül Pazar:

15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe)

15.30 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi)

15.30 Formul Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe)

16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Bolluca)

16.00 Belediye Kütahyaspor-Fatsa Belediyespor (Dumlupınar)

16.00 Hendekspor-Başkent Gözgözler Akademi (Düzce 18 Temmuz)

2. Grup:

Yarın:

16.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Çarşambaspor (Alemdağ)

19 Eylül Pazar:

15.00 Siirt İl Özel İdaresi-Bayrampaşa (Siirt Atatürk)

15.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestel-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Alanya Milli Egemenlik)

15.30 68 Aksaray Belediyespor-Altındağ (Dağılgan)

15.30 Hacettepe-52 Orduspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

16.00 Kızılcabölük-İskenderun (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bitexen Düzcespor (Şile)

16.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Malatya Yeşilyurt Beledeyispor (Darıca)

16.00 Kuşadasıspor-Yomraspor (Kuşadası Özer Türk)

3. Grup

Yarın:

16.00 Esenler Erokspor-Belediye Derincespor (Esenler Erokspor)

19 Eylül Pazar:

14.00 Edirnespor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Edirne 25 Kasım)

15.00 Mardin 1969-Karşıyaka (Mardin 21 Kasım)

15.00 Gümüşhanespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Ofspor-Ağrı 1970 (Of İlçe)

15.30 Ceyhanspor-Büyükçekmece Tepecik (Ceyhan İlçe)

15.30 İçel İdmanyurdu-Fethiyespor (Mersin)

15.30 Kardemir Karabükspor-Modafen (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği-Çankaya (19 Eylül)

HAKKIMIZDA

ÇINAR FM, Gümülcine'den yayın yapan Batı Trakya Türk Azınlığı'nın tek dernek ve haber radyosudur.

Daha önce farklı bir isimle çalışan radyo 30 Nisan 2010'da ÇINAR Derneği tarafından satın alındı. Bu tarihten itibaren baştan sona yenilenerek, yepyeni ve farklı bir anlayışla ÇINAR FM olarak yayın hayatına devam etmektedir.

ÇINAR FM, Batı Trakya'da Müslüman Türk Azınlık mensupları tarafından kurulan ÇINAR Derneği'nin büyük fedakârlıklarla ve gönüllülük esasına göre yayın hayatını sürdürmeye çalışan bir KAMU hizmetidir. Derneğimize destek vererek sesimizin daha güçlü bir şekilde duyurulmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Türkçe ve Yunanca haber bültenleri, haber ve tartışma programları yanısıra, eğitsel ve kültürel programlar da sunan radyo, bir haber, kültür ve bilgi radyosu olmaya yönelik gayretlerini sürdürmektedir. Uluslararası müzik de çalan ÇINAR FM, Batı Trakya Türk Azınlığı'nın ilk ve tek dernek/topluluk ve haber radyosu özelliğini taşımaktadır.

Hep birlikte daha güçlü daha sesli daha dinamik bir Çınar FM için elele. Bu radyo sizin, bu radyo hepimizin...

Çınar FM 91.8
© 2021 Çınar FM 91.8
KÜNYE
Çınar FM 91.8 - Haber radyosu
Sahibi: Çınar Derneği
Genel Sorumlu: Cengiz ÖMER
Yayın ve Reklam Koordinatörü: Necat AHMET
Adres: A. Manesi 5, Komitini 69100, GREECE
Tel: +30 25310 26001
E-posta: cinarfm91.8@gmail.com
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
CINAR FM 91.8 - Ενημερωτικός Ραδιοφωνικός Σταθμός
Ιδιοκτησία: Σύλλογος "Ο Πλάτανος"
Νόμιμος Εκπρόσωπος - Διευθυντής: Ζενγκίς ΟΜΕΡ
Συντονιστής Προγραμμάτων και Διαφημίσεων: Νετζάτ ΑΧΜΕΤ
Διεύθυνση: Α. Μάνεση 5, Κομοτηνή 69100
Τηλ: +30 25310 26001
Ηλ. Διεύθυνση: cinarfm91.8@gmail.com